صفحه اصلی arrow محصولات ورزشی arrow ورزشی arrow حلقه لاغری تن زیب
جستجو
نظرسنجی
قصد خرید کدام محصول را دارید؟
  
milbarfix3lol1.jpg
حاضرین در سایت
2 میهمان حاضرند


حلقه لاغری تن زیب

این حلقه که برجستگیهای داخلی  ، قطر بزرگتر و  وزن بیشتر،آن را از حلقه های معمولی متمایز میکند ، هولا هوپ جادویی نام گرفته و بر جستگیهی داخلی آن باعث ماساژ انگشتی در ناحیه میان تنه می شود که خود علاوه بر  خواص ماساژ ، خواص ویبراتور داشته و تاثیر بسزایی در کوچک شدن شکم دارد .  کار با این حلقه یک ورزش دلپذیر است که بسادگی قابل انجام است

 

این حلقه از تعداد 8 عدد قطاع مختلف تشکیل شده که براحتی قابل مونتاژ و دمونتاژ است و برای تعییر سایز می توانید از 6 ، 7 یا 8 قطاع استفاده کنید

برجستگیهای داخلی این حلقه با فشار های انگشتی  باعث تحریک و تقویت معده و میان تنه می شود  شما می توانید .با 10 دقیقه تمرین  حداقل 30000 دفعه ماساژ انگشتی را تجربه کنید.

این حلقه همچنین به بهتر شدن عملکرد امعاء داخلی، افزایش گردش خون، رفع یبوست  و کمر درد کمک میکند

روزانه تنها 10 دقیقه تمرین با این حلقه به شما امکان می دهد تا :بدن مناسب و سالمی  داشته باشید،چا قی های غیر لازم دور شکم  از بین برود، به خاطر افزایش گردش خون  بشاشیت وشادابی بیشتر در چهره شما نمایان گردد.

این وسیله در دنیای مدرن برای آنان که مشکل وقت دارند بسیار مناسب است بخصوص برای خانم های خانه دار، بازارگانان ، مدیران اجرایی و دانش آموزان.

برای یادگیری با قرار گرفتن داخل حلقه آن را به پشت خود چسبانده و با پرتاب آن به یک سمت تمرین را شروع کنید 

به یاد داشته باشید که  تمرین را با چند دقیقه در هر نوبت  شروع و کم کم تا  10 یا حداکثر ا 15 دقیقه  در روز افزایش دهید و هیچگاه بیش از این تمرین نکنید .ضمنا به یاد داشته باشید که در روز های اولیه ممکن است بدن شما کبود شود ، این واکنش طبیعی بدن بوده و به تدریج مشکل حل می شود . 

برای مونتاژ کردن این وسیله ابتدا یکی از  قطاع های رنگ  آبی را انتخاب و قطاع های دیگر را به صورتی که نشان داده می شود به آن اضافه نمایید .به خاطر داشته باشید آخرین قطاعی که باید مونتاژ شود قطعه دیگر به رنگ ابی است . در پایان این دو قطاع را با فشار به یکدیگر متصل نمایید . برای دمونتاژ عکس این عمل را تکرار نمایید.

 

http://www.tanzib.ir/fa , Developed by: and Designed by: Amir B. Hatami